سفارش تبلیغ
صبا

معرفی امکانات و لوازم جانبی کنسول Xbox 360

معرفی امکانات و لوازم جانبی کنسول Xbox 360

برای دیدن مطلب به ادامه ی مطلب رجوع کنید

 

- هارددیسک پرتابل : این دستگاه به یک هارددیسک بیست گیگابایتیSATA مجهز است که امکان ذخیره‌ بازی، موسیقی و دموهای بازی را به کاربر می‌دهد. چهارده گیگابایت از فضای این هارددیسک برای کاربر قابل استفاده است؛ زیرا در حدود شش گیگابایت از فضای این هارددیسک توسط نرم‌افزار و امکانات جانبی موجود در کنسول استفاده شده است.Xbox_360_120GB_HD.jpg

 
2 - کارت حافظه : وجود یک کارت حافظه 64‌مگابایتی، امکان انتقال ذخیره بازی را به کاربر می‌دهد. با وجود این کارت حافظه، کاربر قادر است پروفایل خود را از کنسولی به کنسول دیگر انتقال دهد و بدون کوچک‌ترین مشکلی، بازی خود را در کنسولی ادامه دهد. بنا به گزارش‌های مختلف، قرار است در نیمه چهارم سال 2006 حافظه‌های جدیدی با ظرفیت 256‌‌مگا‌بایت به بازار عرضه شود که از سرعت و قابلیت‌های بالاتری نسبت به این نوع حافظه‌ها برخوردار است.و در سال 2008 حافظه 512 مگابایتی رو به بازار عرضه کرد.


xbox_360_memory.jpg

 
3 - کارت شبکه بی‌سیم : وجود کارت شبکه بی‌سیم با قابلیت‌ پشتیبانی از انواع فرمت‌های انتقال داده در شبکه، امکان ارتباط کنسول XBOX 360 را با انواع شبکه‌های بی‌سیم مهیا می‌کند. البته این کارت شبکه به صورت مجزا و با قیمتی حدود نودهزار تومان به فروش می‌رسد.xbox360_wireless_adater_01__47571.jpg
4 - گوشی : وجود گوشی به بازیکن امکان می‌دهد هنگامی که با ویژگیXBOX Live با دیگر دوستان خود در حال بازی است، همزمان بتواند با آن‌‌ها صحبت کند. گوشی در کنسول XBOX 360 به کانکتوری که در زیر دسته بازی قرار دارد، وصل می‌شود و این مسئله امکان استفاده سریع از این وسیله را فراهم می‌کند.


xbox_accessories.jpgxbox_360_headset.jpg

5 -‌ کنترل چند رسانه جهانی : این وسیله در شنیدن موسیقی و پخشDVD کاربرد فراوانی دارد. این کنترل از نسخه اولیه آن که در کنسول XBOX 360 نسخهPremium وجود داشت، بزرگ‌تر است. و از لحاظ امکانات و قابلیت‌ها از نسخه قبلی خود کامل‌تر است و این مسئله استفاده آن را در کاربردهای مختلف افزایش می‌دهد. این کنترل به وسیله رابط infrared (مادون قرمز) با کنسول XBOX 360 ارتباط برقرار می‌کند.


xbox360_remote_control_for_xbox_360_0__06144.jpgXBOX_360_Universal_Remote_Controller_EG_O5007B.jpg
6 -‌ شارژر قدرتمند : شرکت مایکروسافت یک شارژر پیشرفته را برای شارژ باتری‌های موجود در دسته‌های بازی بی‌سیم قرار داده است تا کاربر بتواند با استفاده از آن در مدتی کوتاه باتری دسته بازی خود را شارژ کند.
battery_xbox360_wireless_controller.jpg

» نظر