سفارش تبلیغ
صبا

آموزش تصویری باز کردن و جداسازی PS3 DUALSHOCK3 Controller

آموزش تصویری باز کردن و جداسازی PS3 DUALSHOCK3 Controller

مرحله اول :

همانطور که در عکس هم میبینید 5 پیچ 7.2mm Philips در پشت قاب دسته وجود دارد که شما میبایست ابتدا اونها رو باز کنید.مرحله دوم :

سپس قسمت پایینی دسته رو به آرامی بلند کنید تا خار ها موجود در بین دو لبه قاب از هم جدا شوند.مرحله سوم :

حال قسمت بالایی قاب دسته یعنی همانجایی که Triggers ( یا همون ماشه ها ) قرار دارند را به آرامی بلند کرده و قاب را به آرامی از روی Trigger ها بردارید.مرحله چهارم :

خوب حالا همانطور که در عکس هم میبینید قسمت بالایی قاب از مادربورد جدا شده و نوبت اینه که باتری را از روی مادربورد بردارید. پس باتری را از روی مادربورد بلند کنید.مرحله پنجم :

با دقت تمتم رابط پیل باتری را از سوکت آن که بر روی مادبورد قرار دارد جدا کنید.مرحله ششم :

در این مرحله پیچی که از نوع 7.2mm Philips میباشد و در عکس هم مشخص شده را باید باز کنید تا مادربورد از قاب جلویی جدا شود.مرحله هفتم :

حال باید پوشش پلاستیک R1 و L1 رو از مادربورد جدا کنید. برای این منظور گیره نگه دارنده این دو رو کمی به سمت پهلو حرکت دهید تا دکمه ها آزاد شوند. اکنون میتوانید پوشش پلاستیکی رو خارج کنید.

مرحله هشتم :

در این مرحله Vibration Motors رو از محل قرار گیریشان که بر روی قاب میباشد جدا کرده و خارج کنید.مرحله نهم :

حال با ددقت تمام مادربورد را از قاب جلویی دسته بیرون آورید.مرحله دهم :

دسته PS3 دارای یک قاب هست که مادربورد در بین اون جاساز شده روش جدا کردن قاب داخلی از مادربورد به صورت زیر میباشد :

1:ابتدا به آرامی و با دقت Vibration motors را از داخل فریم خارج کنید.2: پس از خارج کردن Vibration motors از فریم ، حال به آرامی مادربورد را از فریم یا قاب جدا کنید.

( نکته : توجه داشته باشید که هنگام خارج کردن مادربورد در این مرحله از قاب نباید به صورت زاویه دار مادربورد را از قاب بیرون بیاورید بلکه باید به صورت مستقیم مادربورد از قاب جدا شود.


» نظر