سفارش تبلیغ
صبا

شجاعت یعنی چه؟؟؟؟؟

در یکی از دبیرستان های تهران هنگام برگزاری امتحانات آخر سال به عنوان موضوع انشا این مطلب داده شد که ""شجاعت یعنی چه؟
محصلی در قبال این موضوع فقط نوشته بود : ""شجاعت یعنی این"" و برگه ی خود را سفید به ممتحن تحویل داده بود و رفته بود !
اما برگه ی آن جوان دست به دست دبیران گشته بود و همه به اتفاق و بدون استثنا به ورقه سفید او نمره 20 دادند فکر میکنید اون دانش آموز چه کسی می تونست باشه؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

دکتر شریعتی

 

با این داستان خیلی حال کردم اما نمیدونم واقعی هست یا نه ولی از اون مرد یزرگ این کار ها هیچ بعید نیست

آتیش کنید

نظر هم دوست داشتید بدید


» نظر

کاریکاتورهایی با بار معنایی بالا

 

بازیگران قهوه تلخ در فیلم های هالیوودی

 

ادامه مطلب...

» نظر

زشت ترین و زیباترین ورزشکاران جهان!!!!!

وین رونی زشت ترین ورزشکار جهان نام گرفت. مرکز تحقیقات One Poll در نظرسنجی از 4 هزار نفر در انگلیس زیباترین و زشت ترین ورزشکاران جهان را برگزید.

ادامه مطلب...

» نظر

یک حرکت غیر اخلاقی (عکس)

یک حرکت غیر اخلاقی (عکس)

 

 

ادامه مطلب...

» نظر

سخنی با دوستان گرامی(از طرف مدیر سایت)

سلام

سلامی دوباره به دوستان عزیزم امیدوارم که حالتون خوب باشه خیلی وقت بود که میخواستم مطالبی رو در اینجا مطرح کنم اما یا وقت نمیشد و یا هم من حوصله ی این کار رو نداشتم اما خلاصه بعد از کلی مبارزه با بی حوصلگی خودم تونستم این متن رو براتون اماده کنم که امید وارم تا انتهای این متن من رو یاری کند و همچنین مارو از نظرات خودتون محروم نکنید.این متن دارای چند نکته هستش که شاید باید قبلا میگفتم اما نشده والان میگم.

اول از همه از همتون بابت اینکه در این مدتی که وبلاگ راه اندازی شد همراهم بودید ازتون متشکرم  و سپاس گزارم و امید وارم  که هم چنان هم به کارتون ادامه بدید و مارو تنها نزارید.پوزخند

مارو از نظراتتون محروم نکنید...دلم شکست

به طور کلی من تاکید زیادی به نظر دادن شما ندارم اما معرفت شما کجارفته حداقل برای یک بار هم که شده یه تشکری توی نظرات بکنید البته من بازم میگم خیلی روی نظر دادنتون تاکید ندارم اما وقتی هم نظر نمی دید احصاص میکنم که دارم برای خودم مطلب مینویسم و پست میکنم اما وقتی نظراتتون رو حتی اگه درخواست هم باشه میبینم دلگرم میشم و میفهمم این همه زحمتی که می کشم به درد یه کسی میخوره البته در طول این مدت بعضی از دوستان هوای مارو داشتن و نظر هایی میدادن که ازشون متشکرم .

خلاصه حداقل یک نظر هم شده بدید تا بفهمم دارم برای یه کسی یه چیزایی مینویسم.چشمک

نظر سنجی ها

تو ی این مدت نظر سنجی های زیادی گذاشتم که شرکت کننده های زیادی داشته اما از نظر من کافی نبوده از دوستا ن خواهش میکنم که حداقل اگه نظر هم نمیدید روی نظر سنجی ها شرکت کنید در پایین دو تا از نظر سنجی هایی که گذاشته بودم رو برسی میکنیم.

نظر سنجی درمورد وبلاگ

توی این نظر سنجی افرای زیادی شرکت کرده بودن که اکثریتشون هم از وبلاگ راضی بودن  اما یک دو نفر هم ناراضی بودم مشکوکمخطاب به ناراضی ها باید بگم که اگه برای این حرفتون دلیل ندید نظرتون رو حساب نمیکنم .قابل بخشش نیست

ساخت فروشگاه

این نظر سنجی که گذاشتم خیلی مهم هستش و از همه میخوام که در اون شرکت کنن اگه امار کسایی که موافقن خوب باشه که تا الان هم هست یک فوروشگاه با محصولات عالی ونایاب برای وبلاگ میسازم قیمت هرdvd بازی رو هم 750 تومن میزارم با پشتیبانی و گارانتی و...خلاصه خودتون میدونید لطفا نظر واقعی تون رو بدید تا من هم بفهمم که باید چیکار کنم.یعنی چی؟

تغیرات بیشتر

این چند وقت توی قالب امکانات خوبی گذاشتم که بیشتر هم خواهد شد بعضی از این امکانات رو توی هیچ وبلاگ که چی بگم شاید توی سایت هم نباشه تمامی این امکانات برای آسان شدن کار شما و سریع تر رسیدنتون به موضوع مورد نظر شماست امید وارم که تونسته باشم بخشی از نیاز هاتون رو برطرف کرده باشم هم چنین اگه نظر یا ایده ای برای بهتر شدن این بلاگ دارین لطفا از طریق بخش نظرات به من اطلاع بدید.

vpn رایگان

در این مورد باید از تمام مشترکان عضر خواهی کنم مدتی به دلایل مخطلف نتونستم براتون اموزش ها و اکانت رو بفرستم که به زودی براتون ارسال میکنم.

 تبلیغات

اقا برای دلخوشی و حمایت از ما هم شده حداقل یک بار هم شده بر روی تبلیغات کلیک کنید این کار حتی یک دقیقه هم وقتتون رو نمیگیره واقعا نامردین اگه از مطالب این وبلاگ استفاده کنید ولی روی تبلیغات کلیک نکنید.دعوا

کار زیادی زیادهقاط زدمگیج شدم(نیاز به نویسنده ای جدید)

در اخر هم باید بگم که واقعا گردوندن این وبلاگ تنهایی کار سختی به همین دلیل میبینید که وقتی وبلاگ اپدیت شده هنوز بعضی قسمت هاش اپدیت نشده و با کمی تاخیر اپدیت میشه به همین دلیل به این نتیجه رسیدم که باید چند نویسنده ی دیگه ای هم داشته باشم تا باهم بتونیم این وبلاگ رو بچرخونیم.هر کسی که علاقه مند نویسندگی در وبلاگ هست میتونه در بخش نظرات اعلام کنه تا جز نویسندگان وبلاگ شه.

 

اگه غلط داشت به بزرگی خودتون ببخشید خیلی وقت برای نوشتنش نداشتم.پوزخند

در اخر ببخشید که کمی طولانی شد هم چنین متشکر از وقتی که برای خوندن این متن گذاشتید.

 

گل تقدیم شماگل تقدیم شماگل تقدیم شماگل تقدیم شما


» نظر

تصاویر شگفت انگیز

تصاویر شگفت انگیز

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


بارش قطرات باران در سکوت نیمه شب خیابان صحنه ای خیال انگیز را تداعی می کند.

ادامه مطلب...

» نظر

تصویری از اوج گیری گوگل پلاس دربرابر رقیبانش

 


» نظر
<      1   2   3   4   5   >>   >